Whatsaap

WhatsApp İletişim

Devamını Oku

Kariyer Eğitimlerimize Katılan Tüm katılımcılarımıza CASPER M3 Cep Telefonu Hediyemizdir.

15.08.2017 tarihine kadar Bakırköy Şubemizde geçerlidir. Detaylı bilgi almak için Tıklayınız...

Devamını Oku

Raporlama Uzmanlığı Eğitimlerimiz Başladı.

VERİ TABANI ÜZERİNDEN RAPORLAMA UZMANLIĞI Günümüz işletmelerinde depolanan ve yorumlanan veriler artık çok büyür boyutlara ulaştı. Bu verileri depolayıp, analiz edip ve yorumlayabilmek için çeşitli ERP programları var. Ancak aynı sektörde bile hizmet veren işletmeler, farklı yönetim ve pazarlama stratejileri kullanmaktadırlar. Dolayısıyla ERP pr..

Devamını Oku

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Başarısoft tan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel %30 İndirim 

Devamını Oku

Kültür Üniversitesi Mobil mi Giyinebilir mi?

Kültür Üniversitesi 25 Nisan 2014 Tarihinde Gerçekleşen Seminerimizde Turkcell Geleceği Yazanlar Projesinden Orhan Bayram Başarısoft tan Sn Muharrem Taç Mobil mi giyilebilir teknolojimi isimli seminerde katılımcılara çok güncel bilgiler verdiler. Katılımcıların Google Glass ı test etme imkanı oldu. 

Devamını Oku

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SINAVI 07 0CAK 2012 CUMARTESİ

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SINAVI 07 0CAK 2011 CUMARTESİ SAAT VE YER KONUSU AÇIKLANACAKTIR SINAVA GİRECEK ADAYLARIN CUMARTESİ GÜNÜ EN GEÇ SAAT 08:30 DABAKIRKÖY HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR. 

Devamını Oku

20 MART 2011 ECDL SINAV SONUÇLARI

20 MART 2011 ECDL SINAV SONUÇLARI İÇİN SAĞDAKİ RESME TIKLAYABİLİRSİNİZ. KAZANAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUZ. KAZANAN ARKADAŞLARIMIZIN SERTİFİKA TALEPLERİ YAPILMIŞ OLUP BİZE ULAŞTIĞINDA BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.. 

Devamını Oku

Harita İş Günleri 2010

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümünün ev sahipliğindeki bu etkinlik sonucunda öğrencilerin sektör ile ilişkilerini geliştirmeleri , mezun olduklarında girecekleri ortamı iyi tanımaları ve doğru tercihler yapmasına yardımcı olunması amaçlanmaktadır. Tüm Harita Mühendisliği öğrencilerini ve Öğretim görevlilerini aramızda görmekten ..

Devamını Oku

Grafik Tasarım Yaşar ve değişir Semineri

Grafik Tasarım Yaşar ve değişir Semineri Aydın Üniversitesinde 14:00 - 16:00 arasında Sayın Fatih karaosmanoğlu Sunumu ile yapılacaktır. Seminerde grafik tasarımın dünü ve bugünü usta sanatçı İhap Hulusi eserleri ve yorumları anlatılırken, aynı zamanda Photoshop Illustrator ve Indesıgn Programlarından örnek çalışmalar da yapılacaktır. ..

Devamını Oku

I.T.U Teknik Tasarım Seminerleri

9-10-11-12 Aralık 2009 tarihleri arasında İstanbul Teknik Üniversitesi' nde Metalurji Malzeme Mühendisliği Kulubü ile ortaklaşa bir etkinlik düzenlendi. Katılımın tahmin ettiğimizden fazla olması çok sevindiriciydi.  Organizasyona katılan İstanbul Teknik Üniversitesi Öğrencilerine ilk iki gün ve son gün Autocad - Catia eği..

Devamını Oku

2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.