Boğaziçi Üniversitesindeydik.

Bogazici Universitesinde duzenlenen Adan Zye Proje Yonetimi Semineri BASARISOFT un sponsorlugunda duzelendi.

Devamını Oku

İstanbul Üniversitesi Endüstri Kalite Kulübü Eğitim Semineri-1

23 Ekim 2009 tarihinde kosgeb toplantı salonunda yapılan seminere ilgili katılımcılar yerlerini aldı. Saat 12:00 de başlayan seminerimizi Bakırköy Eğitim Koordinatörümüz Sayın Fatih Karaosmanoğlu sundu. Ofis programları ve ECDL hakkında önemli notlar verilen seminerimizde katılımcılar hem eğlendiler, hem merak ettiklerini öğrenme fırsatı bulmuş old..

Devamını Oku

Basında Bu Hafta

Bu hafta sonu SKYTURK tv de İŞ VE YAŞAM programında Başarısoft BTA’nın tanıtım çalışması yapılacaktır. Sizleri de ekran başına bekliyoruz. YAYIN TAKVİMİ 5 EYLUL CUMARTESİ AKŞAM SAAT 18:10 6 EYLUL PAZAR SABAH SAAT 08.00 Yayını izlemek için tıklayınız

Devamını Oku

NETCAD GIS Eğitimi 3 Temmuz da başlıyor.

NETCAD GIS(ANAMODUL VE NETSURF TEMEL SEVİYE DAHİL) 3 TEMMUZ CUMA GÜNÜ SAAT 09:00 - 18.00 ARASI ÜÇ GÜN 5 TEMMUZ PAZAR DAHİL OLARAK VERİLECEKTİR. SINIRLI KONTENJANA KAYIT  İÇİN TIKLAYINIZ. EĞİTİM İÇERİĞİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Devamını Oku

ECDL SINAVI 28 HAZIRAN DA YAPILIYOR.

ECDL SINAVI 28 HAZİRANDA YAPILIYOR. KATILABİLECEĞİNİZ BÖLÜMLER. 1. AUTOCAD 2. WEB 3. GRAFİK 4. TEMEL OFİS 5. İLERİ OFİS KAYIT ICIN 0212 570 54 80 NOLU TELEFONDAN DEMET HANIM LA IRTIBAT KURABILIRSINIZ.

Devamını Oku

Maltepe Üniversitesi Kariyer Günleri 09

Bu yılki teması “kendi işini  yönetmek” olan Maltepe Üniversitesi Kariyer Günleri, birçok sektörden önde gelen firmaların yöneticileri ile Maltepe Üniversitesi öğrencilerini bir araya getirdi. Birçok kurumun üst düzey yöneticileriyle yapılan söyleşi, seminer ve konferanslar şeklinde süren etkinlikte Başarısoft Bilgi Te..

Devamını Oku

İ.K.Z. 09 Başarıyla Gerçekleşti

Başarısoft'un Resmi Sponsorluğunda yürütülen ve bu yıl ilki düzenlenen Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin katılımıyla sona erdi. İstanbul ve çevresinden binlerce öğrenci Göztepe Kampüsün'de iş ve staj başvuruları yaptı. Anadolu Hisarı Kampüsündeki seminerler öğrenciler tarafından büyük i..

Devamını Oku

M.Ü. İnsan Kaynakları Zirvesi

İnsan Kaynakları Zirvesi 2009 bu kriz döneminde öğrencilere iş ve staj imkanı sağlamasıyla büyük önem taşıyor. Resmi sponsor Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisi ve M.Ü. Gençlik Kulübü ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde bu etkinlikle tüm öğrencilere staj ve iş imkanı sağlanması hedeflenmekte. Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsü kapalı..

Devamını Oku

Web ve Grafik Semineri 26 Mart da başlıyor

Günümüzün vazgeçilmezi olan ve gün geçikçe önem kazanan, bir sektör olarak web ve grafik alanlarında yerinizi almanız için düzenlenen seminerimiz saat 13.00 de başlayacaktır. Öğrenci kültür merkezi tiyatro salonunda yapılacak olan seminerimizi, alanında uzman eğitmenimiz Sayın. TUFAN GENÇ sunacaktır. Seminere katılan katılımcılarımıza ücretsiz olar..

Devamını Oku

Japon Kültür Festivali Başlıyor

16 Mart  2009  tarihinde   Kadir Has Üniversitesi Anime Kulübü tarafından Japon Kültür Festivali düzenlenecektir. Bu festival Türkiye'de bir ilk olarak gerçekleştirilmektedir.  Japonya’da   bulunan  “TOKYO POLYTECHNIC UNIVERSITY”  festivalimize  davet edilmiştir. Manga bölümünde okuyan..

Devamını Oku

2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.