İ.T.U EPGİK Organizasyonu

İ.T.Ü. EPGİK Kulübünün düzenlemiş olduğu “Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri” Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin katılımıyla tamamlandı. 25-26 Şubatta düzenlenen etkinlikte, Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle öğrenciler bir araya gelme şansı kazandı. Eğitim sektörün’ den Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisinin ..

Devamını Oku

NETCAD EĞİTİMİ BAŞLIYOR

NETCAD EĞİTİMİ 30 MART 2009 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR. EĞİTİM ANA MODÜL ÜZERİNDEN ANLATILACAKTIR. KADIKÖY SUBEMIZDE YOĞUN PROGRAMDA VERİLECEK EĞİTİM İÇİN KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

Devamını Oku

İstanbul Üniversitesi Sertifikali Eğitim Semineri -1

BİLGİSAYARLI OFİS EĞİTİMİ   Günümüzde bilgisayar yaşamımızın her alanına hızla karışmakta, gereksinimler ise bilgisayar ile ilgili donanım ve yazılım alanlarını gittikçe çeşitlendirmektedir. Bireylerin bu çeşitlilikte amaçlarına uygun kullanım yetenekleri ve bilgileriyle donatılması gerekmektedir. Bu gereksinim bir mesleği sürdürürken ya da b..

Devamını Oku

Teşekkürler İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi Bilişim Günleri adı altında düzenlenen etkinlikler çerçevesinde, 2007-2008 sezonu için İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisini yılın en iyi Bilgisayar Eğitim Merkezi ödülüne layık gördü. Anket içeriğinde her daldan yılın 'EN" leri seçildi. Yaklaşık 3500 kişinin oyladı..

Devamını Oku

ECDL Sınav Tarihi 14 Aralık 2008 Pazar Saat 10:00

ECDL Sınavına şu bölümlerden katılabilirsiniz; ECDL Temel ECDL İleri ECDL Web Starter ECDL Image Maker ECDL CAD Başvurularınız için Destek Hattı: 0212 570 54 80 Başvurularınız için Mail adresi: ecdl@basarisoft.com

Devamını Oku

I.U. Seminer Sertifikalari 14 Kasim da verilecektir.

Seminerimize katılıp isim bırakan arkadaşlar, seminer katılım sertifikalarını 14 Kasım Cuma günü Bakırköy Şubemizden alabilecekler.

Devamını Oku

VPN İle Şubelerinizi Birbirine Bağlayın

Sanal Özel Ağ çözümlerimiz sayesinde şirketinizin yurt çapındaki tüm şube, bölge ofisi, bayiler, iş ortakları, üretim ve satış birimleriniz, mağaza ve depolarınız arasında en uygun, ekonomik ve güvenli şekilde iletişim kurma imkanı elde edersiniz. Aynı anda ağınızdaki tüm bilgisayarlar ile veri, ses ve görüntü iletişimi kurarak, ayrıca ödeyeceğiniz..

Devamını Oku

Yılın En iyi Bilgisayar kursu seçildik.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü tarafından, 9. kez verilen Geleneksel Bilişim Ödülleri, dün yapılan törenle sahiplerini buldu. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü’nün 4 bini aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleştirdiği anketin sonuçlarına göre ‘BAŞARISOFT en iyi Bilgisayar Eğitim Merkezi seçildi. Bilgisayar eğitimlerinde ge..

Devamını Oku

2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.