Kariyer Hazırlık Kursları (Muhasebe, Ofis)

Kariyer Hazırlık Kursları Nedir?

Kariyer Hazırlık Kurslarının amacı, İş hayatına yeni başlayacak olan çalışanlar için, ön deneyim kazanmak, iş süreçlerinde pratiklikten kaynaklı sorunların önüne geçmek, ve Ms ofis proragramlarını en iyi şekilde öğretmek amaçlıdır. Bununla beraber, işletmelerin muhasebe departmanlarında görev almak için; ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimleri en iyi şekilde, Bİlgisayarlı muhasebe kursunda verilmektedir.

Ms Temel Ofis Eğitimleri ile

  • Ms Temel Word kelime işlemci programında, rahatlıkla yazılı belgeleri hazırlamak ve düzenleyerek, Word programını en iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız,
  • Ms Temel Excel Eğitimi ile hesap işlemci olarak tüm finansal ve verisel tablolarda raporlar hazırlayarak, Ms Excel eğitimininiz en iyi şekilde tamamlamış olacaksınız.
  • Ms  Temel Power Point eğitimi ile de tüm çalışmalarınızı en etkin sunum teknikleri ile sunumlarınızı hazırlayabileceksiniz.

Ms İleri Excel Eğitimleri ile ileri seviye formüller kullanarak, en karmaşık tabloları bile rahatlıkla sadeleştirip raporlayabileceksiniz.

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimlerimizde Ön Muhasebe ve genel muhasebe kavramlarını Uzman mali müşavir eğitmenlerden uygulamalı olarak öğrenceksiniz. Eğitimler de ticari paket yazılımları olan Eta, Logo, Mikro gibi programları en iyi şekilde öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Eğitim Başlıkları

2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.