Maltepe

Bu yılki teması “kendi işini  yönetmek” olan Maltepe Üniversitesi Kariyer Günleri, birçok sektörden önde gelen firmaların yöneticileri ile Maltepe Üniversitesi öğrencilerini bir araya getirdi.

Birçok kurumun üst düzey yöneticileriyle yapılan söyleşi, seminer ve konferanslar şeklinde süren etkinlikte Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisi Genel Müdürü Atilla Tosyalıoğlu öğrencilere “Türkiye’de Mühendislik” konulu seminer verdi.

Mühendis adaylarını piyasada neler beklediği ve öğrencilerin bu konularda nasıl adım atması gerektiği üzerinde duran Tosyalıoğlu, genç mühendis adaylarına yöneticilikle ilgili özel bilgilerde verdi. Seminer sonunda seminere katılan öğrencilere yapılan sürpriz eğitim çekilişi de öğrencilerden ilgi gördü.

Düzenlenen seminer, Maltepe Üniversitesinin “bilimde çağdaş, düşüncede özgür” sloganıyla Başarısoft B.T.A. nin “bilginizi beceriye, becerinizi başarıya dönüştürün” sloganlarının  bir sentezi olmasıyla önem taşıyor.

Konuyla ilgili  Başarısoft Genel Müdürü Atilla Tosyalıoğlu; “Biz eğitimciler olarak bu gibi seminerlerle öğrencilerin ufkunu genişletmek, hayatlarındaki kariyer yollarında yol göstermek en büyük sosyal sorumluluklarımızdan biridir” diye konuştu. 

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.