İnsan Kaynakları Zirvesi 2009 bu kriz döneminde öğrencilere iş ve staj imkanı sağlamasıyla büyük önem taşıyor. Resmi sponsor Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisi ve M.Ü. Gençlik Kulübü ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde bu etkinlikle tüm öğrencilere staj ve iş imkanı sağlanması hedeflenmekte.

Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsü kapalı spor salonunda düzenlenecek M.Ü. İnsan Kaynakları Zirvesinde Türkiye’nin önde gelen şirketleri yerlerini alacaklar. Öğrenciler kendi bölümleriyle ilgili staj başvurusu yapabilecek, ilgi alanlarına giren sektörler hakkında bilgi sahibi olabilecekler. M.Ü. Anadolu Hisarı Kampüsün de düzenlenecek olan seminerlerle Türkiye’nin önde gelen firmaları öğrencilere sektörleriyle ilgili önemli bilgiler aktaracak. Başarısoft Genel Müdürü Atilla Tosyalıoğlu 1 Nisan günü saat 12:00-12:45 arasında bilgi teknolojileri ile ilgili öğrencilere önemli bilgiler verecek.

Başarısoft Bilgi Teknolojileri Akademisine bağlı “Başarıİnsan” departmanı şuana kadar yaklaşık 700 öğrencisine iş bulmalarında yardımcı oldu. Bu etkinlikle eğitimlere katılan öğrencilerle birlikte 2000 öğrenciye iş bulmayı hedeflemekte. 

31 Mart,1 ve 2 Nisan tarihlerinde Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerinin katılabileceği etkinliğe pek çok ünlü konuk katılacak, sürpriz hediyeler dağıtılacak ve çekilişler de düzenlenecek.

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.