Web Tasarım ve Grafik Tasarım Kurslarımızın amacı: Görsel iletişim hem Türkiye de hem de dünyada günden güne popülerliğini artırmaktadır. Bunun sebebi reklam dünyasının hızla büyümesi ve şirketlerin reklama bakış açılarının değişmesidir. Reklam ve yayın dünyasında bir yer edinmek isteyen katılımcılarımız grafik tasarım eğitimlerinde düşledikleri yaratıcı fikirleri grafik programları vasıtası ile ortaya çıkarabileceklerdir.

Grafik Tasarım eğitimlerinde kurumsal kimliğin öğelerinden olan, amblem ve logo tasarımı, antetli takımı, broşür, elilanı, dergi ilani, afiş, bilboard içeriğinin hazırlanmasında dikkat edilecek noktalara özenle değinilir. Örneğin; düşünsel anlatım, teknik ölçüler ve işin baskıya hazırlanması gibi. Grafik Tasarımı eğitimlerinde iki boyutlu tasarım oluşturabileceğiniz Macromedia Freehand ve Coreldraw esnek çizim araçları ile sizlere yardımcı olacaklar. Ayrıca düş dünyanızı bir tuval resmi tadında Adobe Photoshop’un gelişmiş araç paletini kullanarak zengin bir renk yelpazesi ile sunabilirsiniz. Yazılı basın için hazırlanmış Quarkxpress programı ile gazete, dergi, kitap mizampajı yapabilir basıma hazırlayabilirsiniz. 

Tasarım alanında en çok tercih edilen Adobe Photoshop, Adobe İllistrator ve İndesgin programlarını en iyi şekilde öğrenebilir, öğrendiğiniz bilgilerinizi projelerinize yansıtabilirsiniz. 

Grafik Tasarım animasyonumuz,

Eğitim Başlıkları


Bilgi Talep Formu

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2004 - 2019 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.