Talep Formu 0212 570 54 80

Temel Bilgisayar Kursu

Temel Bilgisayar Kursu, Başarısoft uzman kadrosuyla modern teknoloji sınıflarımızda verdiğimiz ayrıcalıklı eğitim programlarımızdan biridir. Eğitim için başvuran katılımcılarımız, bilgisayar kavramı ve çeşitleri hakkında kapsamlı bir eğitim sürecinden geçerler.

Temel bilgisayar kursu ile iş dünyasında kendinize ayrıcalıklı bir yer edinebilirsiniz. Bilgisayar alanında eğitim almış olan ya da başlangıç seviyesinde olan, her seviyeden öğrencimiz kursumuza kayıt olabilir, gelişmiş teknolojik araçların olduğu sınıflarımızda kaliteli bir eğitim almanın ayrıcalığını yaşayabilir.

Paylaş

Bilgisayar teknolojisi kullanımının ağırlıkta olduğu sektörlerde çalışanlar, kendisini bireysel olarak yeni teknolojiler alanında eğitmek isteyenler ve yeni iş fırsatları arayan herkes eğitimlerimize katılabilir. Bilgisayar kursu programımıza katılım sağlamak isteyenlerde herhangi bir belge veya deneyim sahibi olma şartı aranmamaktadır. Bilgisayar alanında kendini geliştirmek isteyen herkes Başarısoft ayrıcalıklarından yararlanabilir.

Temel Bilgisayar Eğitimlerimizde;

 • Bilgisayar kullanmak için gerekli olan temel bilgileri
 • Bilgisayar parçalarını/donanım ve yazılım özelliklerini yakından tanıma
 • Günümüzde kullanılan bilgisayar çeşitlerini ve farklarını öğrenme
 • Bilgisayar dosyaları oluşturma, düzenleme, silme ve gizleme gibi çeşitli fonksiyonları öğrenme
 • Klavyeyi etkin olarak kullanma ve kısa yolları tanıma
 • Windows işletim sistemi hakkında kapsamlı bilgi sahibi olma
 • Bilgisayarda kullanılan işletim sistemiyle birlikte gelen, Paint, Word ve Notepad gibi araçları kullanabilme
 • Microsoft Office Programları (Word, Excel ve PowerPoint) kullanım özelliklerini öğrenme

Temel bilgisayar kursları ile kendini geliştirme fırsatı bulan öğrencilerimiz, Başarısot uzman kadrosuyla sunduğumuz diğer eğitimlere de katılarak bilgisayar becerilerini daha ileri bir noktaya taşıyabilirler. Bilgisayar eğitimi sonrasında on parmak klavye kursu alabilir, temel bilgisayar becerileri yanında, daha hızlı yazı yazma ve doğru duruş gibi teknikleri öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. Dilerseniz Temel Office programları eğitimimizden sonra ileri düzey Excel eğitimi alabilir, kariyer yolculuğunuzda daha güvenli adımlarla ilerleyebilirsiniz. 

Çalıştığınız sektöre uygun teknik İngilizce eğitimi alarak alanınıza uygun terimleri öğrenebilir, yazışmalarınızı başarılı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Temel bilgisayar eğitimi alan pek çok öğrencimiz muhasebe alanlarında çalışmaktadır. Bilgisayar teknikleri eğitiminin yanında, muhasebe eğitimi alarak kendinizi sektördeki aranan şanslı kişilerden olabilirsiniz.
 

Yukarıda sıraladığımız gibi bilgisayar ve bilgisayar kavramı hakkında bilmeniz gereken tüm konular kurs programı dahilinde sizlere aktarılacaktır. Günümüz teknolojisine uygun araçların yer aldığı sınıflarımızda alacağınız dersler yanında, sosyal medya kullanımıyla ilgili bilmeniz gereken temel bilgiler de, siz değerli öğrencilerimize verilecektir. 
MS Office programları, temel bilgisayar eğitim kursumuzda öğrencilerimize tanıtılacaktır. Office içeriğinde yer alan araçlar ile ilgili gerekli olacak bilgiler eğitmenlerimiz tarafından sizlere sunulacaktır.

 • MS Word eğitimi ile yazı, rapor veya dilekçe hazırlama, grafik ve tablolarla çalışma
 • MS Excel eğitimi ile tablolarla çalışma, hesaplamalar yapma
 • MS PowerPoint eğitimi ile sunumlar hazırlama, görsel efektler ve resimler kullanma

Temel bilgisayar kursu sonrasında öğrencilerimize başarı belgesi kurumumuz tarafından verilmektedir. Detaylı bilgi için sayfamız üzerinden bize yazabilir veya iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Açıklama Fiyat

Ofis Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?