Grafik Tasarım Eğitimi

Grafik Tasarım bir Görsel iletişim sanatıdır. İnsanlara en doğru mesajı en kısa zamanda en kalıcı şekilde verebilmenin yolu grafik tasarımdan geçer. 

Bakmak ile görmek arasındaki farkı görmek isteyenler içindir. Örneğin defalarca gördüğümüz Ziraat Bankasının logosunu bir başak tanesi olarak hatırlıyor olabilirsiniz. Ancak eğitimlerimize katıldıktan sonra orada "TC ZB" harflerinin ustaca grafik sanatçısı İhap Hulusi tarafından hazırlandığını bilecek benzerlerini ve daha iyilerini sizlerde hazırlayabileceksiniz.

Bu hedefe ulaşmak isteyen her yaş ve eğitim grubundan ilgili kişiler Grafik Tasarım Eğitimlerimize katılabilirler

Eğitim İçeriğindeki Programlar

  • PHOTOSHOP
  • ILLUSTRATOR
  • INDESIGN
  • COREL DRAW

Eğitimin Amacı

Baskı öncesi ve Baskı sonrasında ki tüm aşamalarda bilinmesi gereken detayları, tecrübeli eğitmenlerden öğrenmenizi sağlamaktır.

Grafik Tasarım Eğitiminin Süresi

Grafik Tasarım eğitimleri Hafta Sonu 4 Ay Hafta içi 3 Ay kadar sürmektedir. Özel dersler de bu süreler daha da kısalabilmektedir.

Grafik Tasarım Eğitiminin Ücreti

Grafik Tasarım eğitimlerinde ücret ve sınıf planları için Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Grafik Tasarım Eğitiminden Sonra verilen sertifikalar.

  • Başarısoft Katılım Sertifikası (%80 Katılım Gerekir)
  • Başarısoft Başarı Sertifikası (Proje Teslimi Ve Onayı Gerekir)
  • M.E.B. Sertifikası (Sınav İle)
  • Adobe Sertifikası (Sınav İle)

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop Dijital görüntü işlemede profesyonel standart Profesyonel görüntü düzenleme standartı ve Photoshop dijital görüntü işleme hattının lideri Adobe Photoshop yazılımı, isteyebileceğinizden fazlasını sunuyor. Devrim yaratan yaratıcı araçlar olağanüstü sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Benzersiz uyumluluğu sayesinde Photoshop'u kendi çalışma şeklinize uydurabilirsiniz. Ve daha etkin düzenleme, işleme ve dosya yönetimi ile sizi yavaşlatacak hiçbir şey bırakmıyor.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator fikirlerinizi hızlıca ve güçlü bir biçimde uygulamanız için size gerekli yaratıcı özgürlüğü sunar. Bitmap'leri anında vektör grafiğe dönüştürün ve daha sezgisel boyama araçlarından faydalanın. Akıllı paletler ve optimize edilmiş çalışma alanları ile zaman kazanın. Ayrıca diğer yazılımlarla sıkı entegrasyon sayesinde basılı, video, web ve mobil cihazlara yönelik işler için olağanüstü grafikler oluşturmanızı sağlar.

Adobe InDesign 

Yazılı basım (matbaa, gazete, dergi vs) sektöründe dizgi amaçı kulllanılan, çok kolay ve pratik çözümler üreten bir programdır. Profesyonel mizanpaj ve tasarımda yeni standart Adobe® InDesign® CS6 yazılımını kullanarak yeni özgürlük ve verimlilik seviyelerini keşfeden yaratıcı profesyonellere katılın. Çoğunlukla kullandığınız Adobe uygulamalarıyla sıkı entegre olan InDesign sofistike grafikler ve tipografi ile profesyonel mizanpajlar hazırlamak için daha hızlı prodüksiyon iş akışları ve yaratıcı ortam sağlar.

CorelDraw

Pratik biçimde vektörel çalışmalarınızı rahatlıkla baskıya hazırlayabilirsiniz.
Gelişmiş toolları sayesinde aynı ekranda birçok düzenlemeyi yapabilirsiniz. Farklı programlara export ederek matbaa baskı işleri oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Canlı Destek


2004 - 2022 © Başarısoft Akademi / Tüm hakları saklıdır.