Talep Formu 0212 570 54 80

Arduino Robotik Kodlama Kursu

(Arduino Robotik Kodlama Kursu)

Arduino Robotik Kodlama Kursu eğitimleri, yazılım sektöründe en çok tercih edilen eğitimlerden bir tanesidir. Yazılım sektöründe kendisini geliştirmek isteyen veya iş arayışı içerisinde olan herkesin Arduino robotik kodlama eğitimlerini alması önerilir. Robotik kodlama öğrenerek elektronik cihazların veya sistemlerin iletişimini sağlayabilirsiniz. 

Yazılım sektörü, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkmış ve son zamanlarda en çok tercih edilen meslek sektörü arasında gelmektedir. Yazılım sektöründe kendisini geliştirmek isteyen ve iş arayışında olan kişilerin Arduino Robotik Kodlama kursu eğitimlerinden faydalanmaları önerilir. Robotik kodlama derslerini her yaştan kişiler alabilir. Özellikle küçük yaşlarda bilişsel teknoloji alanına ilgi duyan çocuklarında robotik kodlama eğitimlerinden faydalanması önerilir. 
 

Arduino Robotik Kodlama kursu, yazılım sektöründe çalışmak isteyen veya çalışan kişilerin alması gereken en önemli eğitim kurslarından biridir. Farklı kod yazılımını öğrenmek isteyen kişilerin bu eğitim kursunu alması önerilir. Eğitimler genel olarak 4 veya 5 ay boyunca devam etmektedir. Toplam 40 saat süren eğitimler sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir. 

Robotik Kodlama dersleri, başlangıç seviyesinden başlayarak uzmanlık derecesine kadar devam etmektedir. Bu sebeple kursa başlamadan önce herhangi bir yazılım bilgisine ihtiyacınız yoktur. Sadece basit internet ve bilgisayar kullanımını bilmeniz eğitimleri almak için yeterli olacaktır. Eğitim kontenjanları az kişiden oluştuğu için birebir şekilde eğitim almanın faydalarını göreceksiniz. 
 

 1. Led Yakma
 2. Trafik Lambası Lambası
 3. Karanlıkta Yanan Lamba
 4. Rengarenk Animasyonlu Oda Lambası
 5. LCD Ekrana Yazı Yazdırma
 6. Termometre
 7. Hareket Tespiti
 8. Hareketli Radar
 9. Dijital Metre
 10. Açı Ölçer
 11. Ledli ve Sesli Park Sensörü
 12. Akıllı Çöp Kovası
 13. Öğrenen Robot Kol
 14. Engelden Kaçan Araba
 15. 3 Boyutlu Yazıcı
 16. Arduino Giriş
 17. Arduino Programlama
 18. Arduino İle Gelişmiş Kontrol İşlemleri 

Yukarıda yer alan içerikler Arduino Robotik Kodlama kursu eğitimi boyunca katılımcılara sunulmaktadır. Robotik Kodlama eğitim içeriğiyle birlikte 2 ay içerisinde başlangıç seviyesinden uzman seviyeye kadar birçok önemli konuda eğitimler alacaksınız. Yazılım sektöründe oldukça önemli olan robotik kodlama eğitimleriyle kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yazılım sektöründe iş arayan, robotik kodlama öğrenmek isteyen, robotik kodlama ile birlikte proje geliştirmek isteyen, kendi robotunu kendisini geliştirmek isteyen onlarca kişinin Arduino Robotik Kodlama eğitimlerini alması önerilir. Arduino Robotik Kodlama kursu eğitimleri kendisini geliştirmek isteyen herkese göre programlanmaktadır. Bu sebeple en temel seviyeden başlayarak eğitimler gerçekleşmektedir. İlerleyen zamanlarda ise profesyonel bir şekilde eğitimler devam etmektedir. 

Robotik kodlama derslerini alabilmek için bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Bu sebeple çocuklar da Arduino Robotik Kodlama eğitimlerinden faydalanabilir ve kendi robotlarını yapmayı öğrenebilir.

Arduino Robotik Kodlama kursuyla birlikte reklam panoları geliştirebilir, kendi robotunuzu geliştirebilir, cep telefonu üzerinden sistemleri kontrol edebilme gibi birçok önemli faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan Robotik Kodlama ile birlikte birçok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple özellikle yazılım sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilerin Arduino Robotik Kodlama kursu eğitimlerinden faydalanmaları önerilir. 

Yazılım sektöründe kendisini geliştirmek isteyen veya robotik kodlama öğrenmek isteyen herkes robotik kodlama kursunu alabilir. Herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duymadan robotik kodlama kursundan faydalanabilirsiniz. Farklı bir hobiye sahip olmak istiyorsanız, çocuklarınızın bilişsel teknolojide kendisini geliştirmesini istiyorsanız Arduino Robotik Kodlama kursunu almasına destek olabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?