Talep Formu 0212 570 54 80

Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım Kursu farklı sektörlerin ihtiyacı olan grafikerler yetiştirmek veya bireysel olarak görsel çalışmalar üretmek isteyenler için düzenlediğimiz eğitim programlarımızdan biridir. Uluslararası standartlarda eğitim veren kuruluşumuz, uzman kadrosu ve dijital donanıma sahip sınıfları ile siz değerli katılımcıların hizmetindedir. 

Grafik Tasarım Kursu alan öğrencilerimiz tekstilden reklamcılığa, matbaadan fotoğrafçılığa kadar, oldukça geniş bir alanda kendilerine kariyer edinme fırsatı bulabilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan yazılımlarını öğrenerek ve pratik yapma fırsatı bularak, parlak bir geleceğe Başarısoft farkı ile adım atabilirsiniz.

Photoshop Eğitimi 2,500.00 TL
Paylaş

Grafikerlik eğitimi, iletişimin görsel yönünü en iyi şekilde anlamak ve ifade edebilmek için gerekli teknik beceriyi sizlere kazandırmayı hedeflemektedir. Kurs programına katılan öğrencilerimiz baskı öncesi ve sonrası gerekli tüm aşamaları teorik olarak öğrenir, uzmanlarımız eşliğinde aldığı eğitimi pratiğe aktarma şansını yakalar. Grafik tasarım kurs programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz sertifika almaya hak kazanırlar. Katılımcılarımızın alabileceği yeterlilik belgeleri şöyledir:

  • Başarısoft Katılım Sertifikası (%80 Katılım Gerekir)
  • Başarısoft Başarı Sertifikası (Proje Teslimi Ve Onayı Gerekir)
  • M.E.B. Sertifikası (Sınav İle)
  • Adobe Sertifikası (Sınav İle)

Modern sınıflarımızda düzenlediğimiz eğitimlerimiz, hafta sonları 4 ay ve hafta içi 3 ay kadar sürmektedir. Başarısoft olarak yeterli vakti olmayan öğrencilerimize, uzman eğitmenlerimizden ek özel ders alma imkanı tanımaktayız. Böylece grafikerlik kursu sürecini daha kısa sürede tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. Grafik tasarım kursu fiyatları tercih edeceğiniz program türü ve saatine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başarısoft kalitesiyle verilen grafikerlik eğitimi günümüzün en sık kullanılan yazılımları ile yapılmaktadır. Adobe Photosop, Illustrator, CorelDraw ve Indesign eğitim sürecinde katılımcıların teorik ve uygulamalı olarak öğreneceği temel programlardır.

Adobe Photoshop Eğitimi

Görseller ve fotoğraflar üzerinde çalışma imkanı veren, günümüzde en sık kullanılan tasarım programlarında biridir. Amaca uygun görseller oluşturmak veya fotoğraflar üzerinde istenilen değişiklikleri yapmak için Photoshop yazılımından faydalanabiliriz. Programla görsel efekt uygulama, afiş, kartvizit veya çıkartma gibi pek çok işlemi yerine getirebiliyoruz.

Eğitim ilk olarak Photoshop nedir ve nasıl kullanılır, gibi temel sorulara yanıt vererek başlamaktadır. Daha sonraki aşamalarda, katman kullanma, görsel biçimlendirme, piksel ayarları, kırpma, fırçalarla çalışma, desen yaratma, maskeleme, metin ekleme, metin düzenleme, özel şekiller oluşturma ve efekt kullanma gibi birçok özelliği yakından tanıyabilirsiniz.

CorelDraw Eğitimi

Matbaadan tekstil sektörüne, dijital baskı firmalarından tabela üreticilerine kadar pek çok farklı alanda kullanılan bir programdır. CorelDraw programı, özellikle vektörel çizimler oluşturma amacıyla kullanılır. Eğitimde programın genel tanımı ve kullanım alanları ilk işlenecek konular arasındadır. İlerleyen aşamalarda vektörel çizim yapma, şekiller meydana getirme, piksel kullanımı, nesne kesme/taşıma/kopyalama, fırçalarla çalışma, renklendirme, çoğaltma, desen kullanma, logo oluşturma, sayfa tasarımı, efekt kullanma ve metin ekleme gibi pek çok özelliği uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz.

Illustrator Eğitimi

Adobe Illustrator, baskı sektörü başta olmak üzere geniş bir sahada kullanılan özel programlardan biridir. İlan, fatura, afiş, poster, baskılı sayfa, logo ve kartvizit oluşturma gibi ihtiyaçlarda bu yazılımın geniş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Eğitim programımız ilk olarak yazılımın özelliklerini ve nerelerde kullanıldığını tanıtarak başlamaktadır. Daha sonraki aşamalarda şekillerle çalışmayı, renkler eklemeyi, çizim yöntemlerini, katmanlar kullanmayı, üç boyutlu şekillerle çalışmayı ve efektler uygulamayı, pratik eğitim sürecimiz içinde öğrenebilirsiniz.
Indesign Eğitimi

Grafik tasarım kursu sürecinde öğreneceğiniz bir diğer program ise Indesign yazılımıdır. Tek sayfalık tasarımlar ve çoklu sayfalı tasarımlar (kitap, dergi, gazete vb.) oluşturmak için gerekli araçlardan biridir. Indesign kullanarak afiş, ilan veya kartvizit gibi ürünlerin tasarımını yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Açıklama Fiyat
Photoshop Eğitimi 2.500,00 TL
Illustrator Eğitimi 2.500,00 TL
Indesign Eğitimi 2.500,00 TL
Corel Eğitimi 2.500,00 TL
Grafik Eğitim Paketi 9.000,00 TL

Tasarım Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?