Talep Formu 0212 570 54 80

File Maker Pro Eğitimi

File Makes Pro Eğitimi kurslarını alarak kendinizi yazılım sektöründe geliştirebilir ve iş arayışlarınıza başlayabilirsiniz. Yazılım sektörünün son yıllarda oldukça popüler hale gelmesiyle birlikte yazılımla ilgili eğitim kurslarına da yoğun talep yaşanmaktadır. File Maker Pro eğitimi kurslarını alarak yazılım sektöründe kendinizi geliştirebilirsiniz. 

Yazılım sektörüne giriş yapmayı düşünen kişilerin File Maker Pro Eğitimi almaları önerilir. Her seviyeye hitap eden bu eğitim kursu başlangıç seviyesinden başlayarak uzman seviyeye kadar devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yazılım ve bilişsel teknoloji de yaşanan gelişmelerden dolayı birçok farklı eğitim kursları ortaya çıkmıştır. Bu eğitim kursları arasında en çok dikkat çeken ve tercih edilenlerden biri de File Maker Pro eğitimidir.

Paylaş

File Maker Pro Eğitimi, yazılım sektöründe en çok tercih edilen eğitim kurslarından biridir. Yazılım sektöründe kendisini geliştirmek isteyen kişiler genel olarak bu eğitim kursunu tercih etmektedir. Veri tabanı, web geliştirme ve programlama, güvenlik, tasarım gibi birçok farklı konuda eğitim almak isteyen herkes File Maker Pro Eğitim kurslarını tercih edebilir. 

Kurs eğitimi yaklaşık 2 ay sürmektedir. File Maker Pro Eğitimi alan bütün katılımcılara kurs sonunda sertifika verilmektedir. Dersler haftada yaklaşık olarak 1 veya 2 saat olarak sürmektedir. Bu eğitim kursunu alabilmek için herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. File Maker Pro Eğitim kursu başlangıç seviyesinden başladığı için herkes için oldukça uygundur.

File Maker Pro Eğitimi birçok farklı içeriklerden oluşmaktadır. Başlangıç seviyeden başlayarak ilerleyen günlerde yazılımla ilgili konularda uzmanlaşabilirsiniz. File Maker Pro eğitimi içerikleri şu şekildedir: 

DERS – 1: Programlamanın Temelleri
DERS – 2: File maker Pro Bilgilendirme
DERS – 3: İlk Programımızı Yapıyoruz
DERS – 4: Görsellik Ekliyoruz, Raporlama (Tablo, Liste, Ön izleme)
DERS – 5: Veri Alma – Çıkarma / Yerleşim Alanı Biçimlendirme
DERS – 6: Tablolar Arasında Bağ Kurma
DERS – 7: Senaryo Oluşturmak
DERS – 8: Değişken Kullanımı
DERS – 9: Taşıyıcı Alanlar ve Belge Yönetimi
DERS – 10: Hesaplama ve Fonksiyonlar-1
DERS – 11: Hesaplama ve Fonksiyonlar-2
DERS – 12: Sabitlerin Tabloda Saklanması
DERS – 13: Web Veri tabanına Bağlanmak
DERS – 14: Güvenlik Önlemleri
DERS – 15: Yazılımın Derlenmesi
DERS – 16: Yazılımı Pazarlama Yöntemleri

Yukarıda yer alan File Maker Pro Eğitimlerinin yanı sıra birçok farklı konuda da eğitim almaya devam edeceksiniz. İlk ders haftasından son ders haftasına kadar kendinizi yazılım alanında önemli bir şekilde geliştireceksiniz.

Yazılım sektöründe çalışmak isteyen veya yazılım sektöründe kendisini geliştirmek isteyen herkes File Maker Pro Eğitimi alabilir. File maker pro eğitimi alabilmek için herhangi bir yazılım bilgisine sahip olmanız beklenmemektedir. Pratik bir şekilde kod yazmak isteyenler de File Maker Pro eğitimlerini alabilir. 

File Maker Pro Eğitimi ve yazılım sektöründe kendisini geliştirmek isteyen herkes bu eğitimden yararlanabilir. Eğitimler başlangıç seviyesinden başladığı için herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bu sebeple yazılım sektöründe tecrübesiz veya bilgi sahibi olmayan kişilerde bu eğitimden yararlanabilir.

Kod yazmak isteyen, veri tabanına bağlanmak isteyen, yazılım konusunda daha detaylı bilgi öğrenmek isteyen herkesin File Maker Pro eğitimleri alması önerilir. Yazılım konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız veya yazılım sektörüne giriş yapmak istiyorsanız File Maker Pro eğitimlerini almanız gerekir. Yazılım sektöründe uzmanlaşabilmek için alınması gereken en önemli eğitim kurslarından biridir.

Yazılım Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?