Talep Formu 0212 570 54 80

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım Uzmanlığı Kursu eğitimlerine katılarak yazılım sektöründe kariyer hedeflerinizi ilerletebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde ortaya çıkan yazılım sektöründe kendinizi geliştirebilmek için eğitim kurslarına katılmanız önerilir. Yazılım uzmanlığı eğitimleriyle birlikte internet ve programları hakkında birçok bilgi öğrenebileceksiniz.

Sertifikalı yazılım uzmanlığı kurslarına katılarak hem iş alanında hem de kişisel anlamda kendinizi geliştirebilirsiniz. Yazılım sektöründe iş arıyorsanız veya çalıştığınız alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız sertifikalı yazılım uzmanlığı kurslarına katılabilirsiniz. Yazılım sektöründe en çok kullanılan uygulamalar ve programların geliştirilmesi ve kullanılması öğretilmektedir. Kurslarda öğretilen içerikler, tüm dünyada genel olarak kullanılan içeriklerden oluşmaktadır.

Yazılım sektöründe kendini geliştirmek herkesin yazılım uzmanlığı kursu eğitimlerinden faydalanmaları önerilir. Yazılım uzmanlığı kursları birçok profesyonel konuda sizlere eğitim sunmaktadır. Eğitim süreleri yaklaşık 1 veya 2 ay sürmekte olup haftada en az 1 saat verilmektedir. Eğitim sonunda ise katılımcılara sertifika verilmektedir. 

Yazılım uzmanlığı kursuna başlamadan önce herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. Eğitim boyunca uzmanlar tarafından sizlere yazılım hakkında temelden bilgilerden başlayarak en üst seviyedeki bilgilere kadar eğitim verilmektedir. Yazılıma ilgi duyan veya yazılım sektöründe çalışan herkes bu eğitim kursunu güvenle alabilir.

Gelişen teknolojiyle birlikte yeni bir iş sektörü olarak ortaya çıkan yazılım sektöründe iş verenler yazılım uzmanlığına sahip kişilere iş vermektedir. Bu sebeple yazılım sektöründe iş bulabilmek veya kendinizi geliştirebilmek için sertifikalı yazılım uzmanlığı kursu eğitimlerinden yararlanmanız önerilir. Yazılım uzmanlığı kursuyla birlikte uygulamalar geliştirebilir, programlayabilirsiniz. Farklı yazılım programları kodlayabilir veya tasarlayabilirsiniz. 

Mobil uygulamalara entegreli web sitelerin kurulumunu gerçekleştirebilir veya tasarlayabilirsiniz. Yazılım uzmanlığı kursuyla birlikte yazılım geliştirebilecek en iyi uygulamaları ve yöntemleri öğreneceğiniz için yazılım uzmanlığı kursu eğitimleri almanız önerilir.  Bunların yanı sıra yazılım sektöründe kullanacağınız birçok programın nasıl kullanılacağını öğrenerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılım sektöründe analiz yapabilmekte oldukça önemli olduğu için veri analizi taktikleri de öğretilerek sizlere katkı sağlanacaktır.

Bilişim teknolojileri ve yazılım sektöründe kendini geliştirmek isteyen onlarca kişinin yazılım uzmanlığı kursularından faydalanmaları önerilir. Bu sebeple yazılım uzmanlığı kursunu tercih ederek birbirinden farklı eğitim içerikleri sayesinde birçok farklı konuda uzmanlaşabilirsiniz. Yazılım uzmanlığı kursu birçok farklı içerikleri sağlar. Yazılım uzmanlığı kursu içerikleri şu şekildedir:

  • TEMEL C# EĞİTİMİ
  • İLERİ C# (OOP)
  • WİNDOWS FORM(C#)
  • SQL SERVER VERİTABANI PROGRAMLAMA (MS-SQL)
  • WEB TASARIM
  • ASP.NET MVC-5
  • ASP.NET CORE MVC
  • PYTHON PROGRAMLAMA

Yukarıda yer alan eğitimlerin yanı sıra Html, CSS, Javascript, Jquery, Bootstrap ve Seo gibi birçok farklı konularda da web tasarım içeriklerini öğrenebileceksiniz.

Son yıllarda gelişen teknolojilerle birlikte en çok tercih edilen meslek sektörü arasında yazılım sektörü yer almaktadır. Geleceğin en parlak meslekleri arasında ilk sıralarda yer aldığı için onlarca kişi kendine farklı bir kariyer hedefi çizerek yazılıma yönelmektedir. Yazılım sektöründe çalışan ve kendisini geliştirmek isteyenler, yazılım sektörüne giriş yapmak isteyen ve başlangıç bilgileri öğrenmek isteyen kişilerin yazılım uzmanlığı kursu eğitimlerini almaları önerilir. 

Yazılım uzmanlığı eğitimlerini alabilmek için herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç yoktur. Bu sebeple yazılım sektöründe tecrübesiz olan kişilerinde eğitimleri alması önerilmektedir. Yazılım sektöründe kendini geliştirmek isteyen herkes yazılım uzmanlığı kursu eğitimlerini alması önerilir. Yazılıma yeni başlayan, yazılım mühendisi olmak isteyen veya yazılım programlarını öğrenmek isteyen herkes yazılım uzmanlığı kurslarından faydalanabilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?