Talep Formu 0212 570 54 80

Temel Orta Excel Kursu

Temel Orta Excel Kursu iş yaşamında en sık kullanılan Microsoft Office Excel programını öğrenmek isteyenler için geliştirdiğimiz, farklı seviyeden katılımcılara özel eğitim programlarımızdan biridir. İş yaşamında bir fark yaratmak, basit bir görünüme sahip programın az bilinen pek çok özelliğini keşfetmek ve bu konuda uzmanlaşmak isteyen herkes kursumuza davetlidir.

Temel Orta Excel Kursu binlerce kişiye kariyer başarısı kazandıran Başarısoft güvencesiyle düzenlenmektedir. Modern araçların yer aldığı sınıflarımızda, katılımcılarımız alanında uzman bir kadro ile eğitim görmektedir. Excel eğitimi detaylarına geçmeden önce Excel nedir ve nasıl kullanılır, sorularını yanıtlamaya çalışalım.

Grup Eğitimi 3,000.00 TL
Paylaş

MS Excel programı, hem bireysel olarak hem de iş yaşamında sıkça kullanılan yazılımlardan biridir. Excel ilk bakışta basit gibi görünen, tablo ve araçlardan oluşan bir programdır. Ancak sahip olduğu pek çok özellik onu iş yaşamında en sık kullanılan Office araçlarından biri haline getirmiştir. Muhasebe ve finans başta olmak üzere bilgisayar ağırlıklı her türlü iş sahasında Excel, ihtiyaç duyulan yararlı araçlardan biridir. Excel kursu alarak programı çok daha detaylı öğrenebilir, iş yaşamının aranan personellerinden biri haline gelebilir ya da kişisel işlerinizde bu yararlı programın tüm özelliklerinden istifade edebilirsiniz.

Kısaca Excel, içerisinde hesaplama fonksiyonlarının yer aldığı, grafik veya tablolar yapmaya yarayan bir Office yazılımıdır. Matematiğin temelini oluşturan dört işleme yönelik birçok hesaplama yöntemi bu program sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Excel ile tablolar, grafikler yaratabilir, hücreleri kullanarak çeşitli hesaplamalar yapabilirsiniz. Excel ile formüller oluşturabilir, belirli hesapları tekrar tekrar yapmak yerine karmaşık işlemlere belirli tuşlar atayabilirsiniz. Daha pek çok özellik temel orta Excel kursu eğitiminde sizleri beklemektedir.

Office Excel eğitimi başlangıcında öncelikle sayfa açma, kopyalama veya kaydetme gibi temel bilgileri öğrenirsiniz. Daha sonra Excel yazılımının temeli olan hücre, sütun ve satırları yakından tanımanız gerekir. Hücreleri tanımak ve şekillendirmek programı kullanmada size büyük fayda sağlayacaktır. Hücrelere veri girmek, bu verilere birim eklemek veya formüller girmek ileri aşamada öğrenebileceğiniz bilgilerdir. Temel ve orta düzeydeki eğitimlerimiz, Excel programını ustaca kullanmanızı sağlayacak, sizlere parlak bir geleceğin kapılarını aralayacaktır. Dilerseniz daha sonra ileri Excel kursu programlarımıza katılabilir, kazandığınız temel becerileri uzmanlık düzeyine taşıyabilirsiniz.

Excel kullanmayı öğrenmek ya da belirli bir seviyede olup, kendini geliştirmek isteyen herkes Başarısoft Excel eğitim kursu başvurusu yapabilir. Uluslararası kalitede kurs programları düzenleyen kuruluşumuz, ezberden çok uygulamaya dayalı bir eğitim anlayışına sahiptir. Böylece bolca pratik yapma ve öğrendiklerinizi kısa sürede yaşamınızda kullanma şansı bulabilirsiniz.

Excel kursları temel/orta ve ileri düzey olarak iki farklı şekilde düzenlenir. Temel ve orta Excel eğitimimiz 10 modülden oluşmaktadır. İlk modülümüzde Excel programını yakınan tanıyabilir ve sayfa oluşturma, kaydetme, biçimlendirme, tablo kullanma ve yardım menüsü gibi özellikleri öğrenebilirsiniz.

İkinci ve üçüncü modüller, Excel sayfası kullanmayı öğrenmek, veri girmek, otomatik doldurma, hücre ekleme, biçimlendirme, tablo ve sütunlarla çalışma gibi fonksiyonları öğrenmenizi sağlayacaktır. Dördüncü ve beşinci modüllerde artık hesap yapmayı, biçimlendirmeyi ve araç çubuklarını nasıl kullanacağınızı keşfedebilirsiniz. Altıncı modülde, sayfalarda ihtiyacınıza uygun olarak temalar ve stiller oluşturmayı görebilirsiniz. 

Yedinci ve sekizinci modüller, çalışma kitaplarını kullanabilme becerilerinizi geliştirme üzerine kuruludur. Çalışma sayfası yaratmak, kaydetmek, silmek, üst/alt bilgi oluşturmak ve yazdırmak, bu modüllerde öğrenebileceğiniz yararlı bilgiler arasındadır. Dokuzuncu modüldeyse çalışma sayfaları üzerinde ileri düzey işlemleri yerine getirmeyi öğrenebilirsiniz. Son modüldeyse, grafikler ve Smart Art kullanmanın tüm inceliklerini yakından tanıyabilirsiniz.

Açıklama Fiyat
Grup Eğitimi 3.000,00 TL
Özel Ders İndirimin bitmesine kalan süre: 6.000,00 TL 5.000,00 TL %17 İndirim

Ofis Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?