Talep Formu 0212 570 54 80

Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri

Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kursuna katılarak kendinizi yazılım sektöründe kendinizi geliştirebilirsiniz. Yazılım sektöründe sıklıkla tercih edilen sanallaştırma ve bulut kullanımı nasıl, ne için kullanılıyor veya aralarındaki farklar nelerdir gibi birçok farklı soru sorulmaktadır. Bu sorunların cevaplarını ve daha fazlasını öğrenebilmek için Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kurslarına katılabilirsiniz. 

Sanallaştırma ve bulut sistemleri genel olarak şirketlerin güvenlik sistemleri için kullanılan iki önemli programdır. Sanallaştırma ve bulut eğitimleri kurs sonunda şirketlerin ağlarını tanıyacak, cihaz ve ürün, çözüm gibi birçok önemli sistemi tanıyacak ve yöneteceksiniz. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de birçok bilişsel teknoloji firması ağ uzmanına ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kurslarına katılarak bu alanda uzmanlık kazanabilir ve iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yazılım sektöründe veya bilişsel teknoloji alanında kendini geliştirmek isteyen kişiler için Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kurslarından yararlanması önerilir. Özellikle şirketlerin güvenlik ağ uzmanı kadrosunda yer almak istiyorsanız bu eğitim kursundan faydalanabilirsiniz. Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kursları yaklaşık 2 ay sürmektedir. Hafta içi ve hafta sonu eğitimler 2 saat olmak üzere devam etmektedir. Bunun yanı sıra eğitim kurslarına katılan her katılımcıya sertifika da verilmektedir. 

Özel şirketler veya kamu şirketleri siber saldırılara karşı oldukça önem verdiği için bu alanda kendisini geliştirmek isteyen herkes bu eğitimlere katılabilir. Eğitim sonunda sanallaştırma ve bulut sistemi hakkında genel bilgiler edinerek siber güvenlik sistemi alanında uzmanlaşabilirsiniz.

 • Fundamentals of a Windows Server Infrastructure
 • Introduction to Virtualization
 • Installing and Configuring Windows 10
 • Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016
 • Networking with Windows Server 2016
 • Identity with Windows Server 2016
 • Administering Microsoft Exchange Server 2016
 • Help Desk & IT Asset Management
 • Network Associate
 • Edge Security with Firewalls and UTMs
 • Server Virtualization
 • Server Backup
 • Cloud Fundamentals
 • Ethical Hacking

Yukarıda yer alan eğitimlerle birlikte Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri hakkında genel bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu içeriklerin yanı sıra Sanallaştırma ve Bulut sistemleri arasındaki farklar nelerdir, hangisi hangi alanlarda kullanılmaktadır gibi birçok farklı içerikleri de öğreneceksiniz.

Son yıllarda teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte birçok farklı meslek grubu ortaya çıktı. Bu yeni ve popüler meslek grupları arasında yazılım sektörü, bilişsel teknoloji, ağ güvenliği uzmanları gibi birçok farklı grup bulunmaktadır. Kariyer hedefinizi bu alanlara yönlendirmek istiyorsanız veya kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kursunu alabilirsiniz. Şirketlerin ağ güvenliği departmanında çalışmak isteyen kişiler veya çalışan kişiler de bu eğitimlerden yararlanabilir.

Sanallaştırma teknolojisinde uzmanlaşmak isteyen, network konusunda uzmanlaşmak isteyen, mail server yönetiminde bilgi sahibi olmak isteyen kişiler de bu eğitim kurslarından yararlanabilir.

Günümüzde birçok kamu veya özel şirket, siber saldırılara oldukça önem vermektedir. Siber saldırıları önlemek için ise onlarca şirket yıl içerisinde önemli oranda harcamalar yapmaktadır. Şirketlerin ağ güvenliği departmanlarında çalışabilmek ve önemli görevler alabilmek için Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kurslarına katılmanız önerilir.

Ağ güvenliği konusunda tecrübe kazanabilmek ve uzmanlaşabilmek için Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri Kursuna katılabilirsiniz. Türkiye’de birçok şirket sanallaştırma ve bulut sistemlerini kullandığın için bu iki sistemden en az birini kullanabilen uzmanlar aramaktadır. Bu sebeple sizler de Sanallaştırma ve Bulut Eğitimleri kursuna katılarak bu alanda uzmanlaşabilirsiniz.

Sistem Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?