Talep Formu 0212 570 54 80

İleri Seo Eğitimi

İleri Seo Eğitimi kursu alarak seo uzmanı olmak istemez misiniz? Türkiye’de bulunan en kapsamlı ve en güncel eğitim kurslarından biri olan .. ile hayatınızda yeni bir başlangıç oluşturabilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman sizlerin bu alanda yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Bizden alacağınız ileri seo eğitim kursu ile diğer aldığınız eğitimleri bir kenara bırakacak ve ileri derecede seo uzmanı olacaksınız. Bu tabii ki biraz da sizin gayretinize bağlı olmakla beraber gerçek bir eğitim almanın keyfini çıkaracaksınız. Bu egitim ile birlikte daha önceki almış olduğunuz eğitimler var ise eğer onlara da değer katacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Plânlı, programlı ve sıfırdan başlayarak alacağınız tek eğitim olduğumuz konusunda oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Uygulamaların en yenileri ve de bilgilerin en güncel olanları burada alacağınız eğitimle sizlerin hafızasına kazınmış olacak. Sertifikalı uzmanlık eğitimimiz bu anlamda sizin için kaçırılmayacak bir fırsattır diyebiliriz.

Paylaş

Sizlere sunacağımız ileri seo eğitimi sayesinde oldukça kapsamlı ve detaylandırılmış bir eğitime sahip olacaksınız. Günümüzdeki mevcut olan seo trendlerine hakim olacaksınız. Asıl bir seo uzmanı olarak hayatınıza devam edebileceksiniz.

Yine bu eğitim sayesinde başvuru yaptığınız her işte her zaman bir adım önde olacağınızı söyleyebiliriz. İşte tüm bu fırsatları etmek için tek yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmak olacaktır.

Dijital pazarlama alanında günümüz teknolojisi ve internet ağının hayatımızdaki etkisi oldukça etki etmekte ve her geçen gün bu farklılık artış göstermektedir. Buna bağlı olarak arama motoru optimizasyonu da önem arz etmektedir. Günümüzde artık İşkur raporlarında bile seo alanında belli bir seviyeye gelmiş olan elemanlar öne çıkmaktadır. 

Bu eğitime örgün , yani yüz yüze eğitimle başvuru yapabileceğiniz gibi online eğitim ile ulaşma imkânınızı da sağlamaktayız. Yapılan araştırmalara göre seo uzmanlığı ilerde savaşta olan meslekler arasında başlarda gelmektedir. Bundan dolayıdır uzman kadromuz ile bizlere ulaşabilir ve  ileri seo eğitimi kursumuzdan siz de en kısa zamanda faydalanabilirsiniz.
 

Uzaktan eğitim formatında hazırlamış olduğumuz ileri seo eğitimi bireysel öğrenme hızı baz alınarak hazırlanmış ve buna göre tasarlanmıştır. Bu sayede eğitimlere dileğiniz zaman başlayabilecek ve istediğiniz hızda da bitirebileceksiniz. Kurs sonrasında alacağınız sertifikayı ise en son gireceğiniz sınav sonrasında alabileceksiniz. 
İnternetinizin ve internete bağlanabileceğiniz bir cihazınızın olması kursa katılım sağlayabilmeniz için yeterli olacaktır. Bunun için online kursumuzda katılım sınırlaması yoktur. Yani eğitim sonunda girdiğiniz sınavdan da başarılı bir sonuç ile ayrılırsanız sertifika almaya hak kazanır ve seo uzmanı olabilirsiniz. 

İleri Seo Eğitimi İçeriğinde Bulunan Öğeler 

Ortalama olarak kurs katılım süresi 60 saat olup, aşağıda kurs içerikleri hakkında bilgiler yer almaktadır:

Seo ne anlama gelir ve tarihi hakkında bilgiler

Arama motorlarının çalışma şekli nasıldır?

Sem hakkında bilmediklerimiz ve Seo ile sem arasında ne gibi farklar bulunur?

Anahtar kelime nedir ve arama sorgusu ile anahtar kelime çeşitleri hakkında bilgiler 

Tıklama oranları ve sayfalarda en ön sıralarda olmanın önemi 

Anahtar kelime araştırması nasıl yapılır?

İçerik geliştirmeleri

Site içi seo çalışmaları 

Seo'ya ne zaman başlamak gerekir ve süresi ne kadardır ?

Arama Motoru sonuç sayfası hakkında bilinmesi gerekenler 

Dil özelliği fazla olan sitelere seo çalışmaları nasıl yapılmalıdır ?

Sayfa hızı geliştirmeleri

Anahtar kelime araştırması yaparak elde edilmiş olan kelimelerin hacimlerine sahip olabilmek olarak belirtebiliriz.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?