Talep Formu 0212 570 54 80

MS Project Kursu

MS Project Kursu eğitimlerine katılarak iş yaşamında planlama ve programlama için kullanılan en iyi uygulamayı öğrenebilirsiniz. Projelerin doğru bir şekilde planlanması ilerleyen günlerde o projenin başarılı olabilmesi için oldukça önemlidir. Bu sebeple doğru ve sorunsuz bir şekilde planlama yapabilmek için MS Project uygulamasını kullanmak gerekir. 

Mimarlık, inşaat, mühendislik veya makine gibi sektörlerde kullanılan MS Project uygulamasıyla birlikte en iyi planlamaları yapabilirsiniz. Bu sektörlerde çalışıyorsanız veya kendinizi kariyer anlamında geliştirmek istiyorsanız MS Project Kursu eğitimlerine katılmanız önerilir. Bu uygulamayla birlikte aynı zamanda zaman ve bütçe ayarlamalarını da yapmak mümkündür. Bu sebeple iş yaşamında birden fazla amaç için kullanılmasından dolayı bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir.

Paylaş

Planlama ve programlama için kullanılan MS Project Kursu eğitimleri başlangıç seviyesinden başlayarak uzmanlık seviyesine kadar ilerlemektedir. Eğitimler yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir. Hafta içi veya hafta sonları 1 saat eğitimlerle devam etmektedir. MS Project Kursu eğitimlerini tamamlayan her katılımcıya sertifika da verilmektedir. 

Kurs eğitimleri boyunca mimarlık, mühendislik, inşaat gibi farklı sektörlerde kullanılan MS Project uygulamasını uzman bir şekilde öğreneceksiniz. Doğru planlama ve programlama tekniklerini,  uygulamanın nasıl kullanıldığı gibi oldukça önemli bilgileri öğreneceksiniz. Kurs eğitimleri başlangıç seviyesinden başladığı için kursa katılabilmek için herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duymayacaksınız.

 • MİCROSOFT PROJECT
 • PLANLAMAYA BAŞLAMA VE WBS MANTIĞI
 • AKTİVİTELER ARASI BAĞLANTILAR
 • ZAMAN VE MALİYET TAHMİNLEME
 • PROJE ANALİZİ I
 • KRİTİKYOL (CPM) VE PERT TEKNİKLERİ
 • PROJELERDE “FAZLA YÜKLENME” PROBLEMLERİ
 • PROJE ANALİZİ II
 • PROJE KONTROLÜ
 • MS PROJECT’İN İLERİ DÜZEY KULLANIMI
 • ÇOKLU PROJE ORTAMINDA ÇALIŞMA

Yukarıda yer alan eğitimlerin yanı sıra MS Project uygulamasıyla ilgili birden fazla içeriğe de yer verilmektedir. Eğitim içerikleri sayesinde MS Project uygulamasını profesyonel bir şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Proje analizi, proje kontrolü, projeye başlama gibi birçok önemli konu hakkında eğitim içerikleriyle birlikte bilgi sahibi olacaksınız. İş sektöründe planlama ve programlama konusunda kendinizi geliştirebilmek için MS Project Kursu eğitimlerini almanız önerilir.

MS Project uygulaması genel olarak inşaat, mühendis, mimarlık sektörlerinde kullanılmaktadır. Bu sektörlerde çalışan veya çalışmayı hedefleyen herkes MS Project Kursu eğitimlerini alabilir. Bunun yanı sıra kendisini kariyer anlamında geliştirmek ve farklı programlar öğrenmek isteyen kişiler de MS Project Kursu eğitimlerinden faydalanabilir. 

Şirketlerin MS Project Uzmanı departmanında çalışan veya çalışmak isteyen kişilerin kendisini geliştirebilmesi ve programı iyi bir şekilde kullanabilmesi için MS Project Kursu eğitimlerini alması önerilir. Özellikle inşaat, mühendis veya mimarlık sektörlerinde çalışan kişilerin MS Project Kursu eğitimlerini alması önerilmektedir. Kurs eğitimleri başlangıç seviyesinden başladığı için herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç olmadan kurslardan faydalanabilirsiniz.

Planlama hayatın her alanında olduğu gibi iş sektöründe de oldukça önemlidir. Bu sebeple farklı iş sektöründe kullanılan en önemli programlardan biri de MS Project programıdır. Mühendislik, inşaat, mimarlık gibi farklı sektörlerde kullanılan MS Project programını öğrenebilmek ve uzman bir şekilde kullanabilmek için MS Project Kursu eğitimlerine katılmak gerekir. 

Mühendislik, inşaat veya mimarlık sektörlerinde doğru bir şekilde planlama ve programlama yapabilmek için MS Project Kursu oldukça önemlidir. Öğrendiklerinizi sektörde kullanabilmek ve kariyer hedeflerinizi geliştirebilmek için MS Project programlarını kullanabilmeniz oldukça önemlidir. Bu sebeple MS Project Kursu eğitimlerine katılabilir ve programı kullanmayı en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Ofis Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?