Talep Formu 0212 570 54 80

Temel Seo Eğitimi

Temel Seo Eğitimi Kursu ile öğrenilecek şeyler, adından da anlaşılacağı gibi temel bilgileri içermektedir. Uzman kadromuz tarafından alacağınız kurs eğitimi sonrasında şirketlerin ve ya şahısların web siteleri optimizasyon raporu sağlayabileceğiniz gibi bunun için gerekli olan alt yapıyı da oluşturabileceksiniz. Bunun yanında Google çalışma algoritmasını da öğrenirsiniz. 

Çalıştığınız kurumun web sitesi ve ya kendi web siteniz için en doğru anahtar kelimeyi daha kolay bir şekilde bulursunuz. Gerek site içi, gerekse sayfa içi be ya sayfa dışı olmak üzere tüm optimizasyonları da öğrenirsiniz. Bunun yanında rakibiniz olan kimselerin de seo analizini de yapabilirsiniz.

Paylaş
  • Gereksinimlere göre eğitim 
  • Bitirme sertifikası
     

Günümüzde bir çok firma dijital pazarlamanın önemini fark etmiş ve bu alanda kendini geliştirme yollarına gitmektedir. Bunun nedeni ise şüphesiz ki internet yoluyla daha fazla insana ulaşabilmekten kaynaklıdır. Özellikle dijital pazarlama şirketleri bir taraftan seo uzmanı ararken diger taraftan da seo alanında sürekli yeni atılımlar yapmaya devam ediyorlar. Bunlarla beraber diğer bir çok web sitesi sahibi kimseler de seo tekniklerini öğrenmek için kurslara giderek ve ya başka bir şekilde bu  hizmeti almaya çalışıyorlar.

Temel Seo Eğitimi  kursumuz modern teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda sizlere sunulmaktadır. Kurs ile sizlere Arama Motoru Optimizasyonu yani kısaca Seo hakkında temel bilgileri vermekteyiz. Kurstaki amacımız sizleri bu alanda Belirli bir seviyeye getirmektir. Kurs içerisinde anahtar kelime stratejileri en başta olmak üzere, Seo’nun tüm gelişim evrelerini görebilirsiniz. Ayrıca arama motorlarının nasıl çalıştığı hakkında bilgiler de kursumuzda verilmektedir. 

Kursumuzda bulunan soru cevap kısmında da aklımıza takılan her şeyi sorabilir ve sonrasında giyime bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizden bir ricamız da kurşun bitmesi ve sertifikanızı almanızın ardından bizlere dönüş yaparak aldığınız eğitim hakkında bir değerlendirme yapmak ve bunu da yorumlar kısmına yazmanız olacaktır.

Temel seo eğitimi için uygun olan kimseler, genellikle henüz bu alanda hiç bir bilgisi olmayan ve ya başlangıç aşamasında olan kimselerdir. Bununla beraber Arama motoru optimizasyonu ile ilgili olan ve meraklı olan kimseler de bu kurs için uygun kimselerdir. Bunun yanında seo avantajlarından faydalanarak sen sitesinde daha fazla ziyaretçiye ulaşmak isteyen ya da satış yaptığı bir ürünü daha çok müşteri ile buluşturmak isteyenler de bu kursumuza katılabilirler.

Çağımız teknoloji ve aynı zamanda internet çağı haline gelmiş ve buna bağlı olarak artık gıda ürünleri bile internet üzerinden pazarlanır hale gelmiştir. Bundan dolayıdır ki internet üzerinden yapılan ticaretler şu anda müşterileri tarafından daha çok ilgi girmektedir. İnsanlar sürekli çalışmak zorunda olduğu için de alışverişe bir zaman harcamamak için internetten alış verişi tercih etmektedirler.

Temel Seo Eğitimi Serifikasi uzman ekibimizin oldukça hakkaniyetli bir kurs dönemi geçirmesi sonucunda kursiyerleri ödüllendirmek amacıyla verilmektedir. Bu sertifikayı alan kursiyerler ileri dönemlerde yapacakları işlerde bunu bir referans olarak kullanabilirler.  Zaten gördükleri eğitim sayesinde de bunu günlük hayatlarında her türlü avantaja da çevirebilmektedirler. 

Bizler, Başarisoft olarak sizlerin her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Kurs dahilinde de olmak üzere, kurs bitip te sertifika alsanız dahi sizlerle bağlantımızı hiç bir zaman koparmıyoruz. 

Dijital Pazarlama Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?