Talep Formu 0212 570 54 80

Primavera Kursu

Primavera Kursu eğitimleriyle birlikte birçok farklı iş sektöründe maliyeti yaklaşık olarak hesaplayabilir ve bunun yanı sıra iş planlarını da yapabilirsiniz. Sektörde en çok kullanılan maliyet hesaplama yazılım programlarından bir tanesidir. Güvenli ve kaliteli bir şekilde maliyet hesaplaması yapmak istiyorsanız Primavera Kursu eğitimlerine katılabilirsiniz. 

İnşaat ve makine sektöründe sıklıkla kullanılan Primavera programıyla birlikte en doğru hesaplamaları yapabilirsiniz. Kendinizi inşaat ve makine sektöründe geliştirmek istiyorsanız Primavera kursu eğitimlerini almanız önerilir. Birçok farklı sektörde kullanıldığı için iş istihdamı sağlaması açısında da oldukça önemli rol oynamaktadır. Maliyet hesaplamasının yanı sıra zaman hesaplaması yapması açısından da farklı sektörlerde tercih edilmektedir.

Paylaş

Primavera Kursu eğitimleri genel olarak 1 ay sürmektedir. Eğitimler başlangıç seviyeden başlayıp en üst düzeyde tamamlanmaktadır. Bu sebeple kursa başlarken herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duymayacaksınız. Primavera eğitimleri hafta içi ve hafta sonu yaklaşık 1 saat olmak üzere devam eder. Bunun yanı sıra eğitim sonunda her katılımcıya sertifika verilmektedir. 

Başlangıç seviyesi sıfırdan olup bitiş seviyesi uzmanlık olarak tamamlanmaktadır. Kurs eğitimini, sektörde maliyet ve zaman hesaplaması yapmayı öğrenmek isteyen herkes alabilir. İnşaat veya makine sektöründe çalışan kişiler genel olarak kullansa da farklı sektörlerden kişiler de eğitimlere katılabilir. Primavera Kursu eğitimleri, farklı içeriklerle katılımcılara sunulmaktadır. Birden fazla eğitim içeriğiyle birlikte programı uzman seviyede öğrenebileceksiniz. 
 

İnşaat ve makine sektöründe zaman ve maliyet hesaplamak için kullanılan en iyi yazılım programlarından biri olan Primavera eğitimlerine katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Primavera eğitim kurslarının içerikleri oldukça farklılık göstermektedir. Zaman ve maliyet hesaplamalarını doğru ve güvenilir bir şekilde yapabilmek için Primavera eğitimlerinde en iyi konular ele alınmaktadır. Aşağı yer alan Primavera Kursu eğitim içerikleriyle birlikte zaman ve maliyet hesaplamalarını öğrenebilirsiniz. 

  • GİRİŞ
  • BİLGİLERİN OLUŞTURULMASI
  • İŞ PROGRAMI VE BÜTÇENİN OLUŞTURULMASI

Primavera programıyla birlikte inşaat ve makine sektöründe doğru maliyet hesaplaması veya zaman hesaplaması yapabilirsiniz. Bu sebeple inşaat ve makine sektöründe çalışan kişilerin doğru maliyet ve zaman hesaplaması yapabilmesi için Primavera Kursu eğitimlerine katılması önerilir. Yaklaşık maliyet hesaplamasını en doğru şekilde yapan bir yazılım programı olduğu için Türkiye ve dünyada güvenle kullanılmaktadır. Bu sebeple en çok tercih edilen zaman ve maliyet hesaplaması uygulamasını inşaat ve makine sektöründeki kişilerin alması önerilir. 

Genel olarak inşaat ve makine sektöründe kullanılsa da birçok farklı alanda da kullanılmaktadır. İnşaat ve makine sektöründe iş arayan veya kendisini geliştirmek isteyen kişiler bu eğitim kurslarından faydalanabilir.

Bilgisayar destekli sektörde iş planlarının veya maliyet hesaplarının yapılabilmesi için genel olarak Primavera yazılım uygulaması kullanılır. Özellikle inşaat ve makine sektöründe kullanılan bu yazılım uygulamasını doğru bir şekilde kullanabilmek için eğitim almak gerekir. İnşaat ve makine sektöründe doğru bir şekilde zaman, maliyet veya iş planı yapabilmek için Primavera Kurs eğitimlerine katılmanız önerilir. Bunun yanı sıra proje performans ölçümü de yapabileceğiniz bu uygulamayla sektörde başarı sağlayabilirsiniz. 

Maliyet dağılım grafiklerini hazırlayabilmek, iş planlamasını yapabilmek veya zaman planlamasını yapabilmek için Primavera uygulamasının nasıl kullanıldığını bilmek gerekir. Primavera uygulamasını uzman bir şekilde kullanabilmek ve gerekli işlemleri yapabilmek için Primavera Kursu eğitimlerini almanız oldukça yararlı olacaktır. İş hayatınızda kendinizi geliştirebilmek için en yararlı eğitimlerden biri olan Primavera kursu eğitimlerine katılabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Teknik Çizim Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?