Talep Formu 0212 570 54 80

Sta4CAD Kursu

Sta4CAD Kursu eğitimlerine katılarak deprem analizi alanında kullanılan yazılım programı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Genel olarak inşaat sektöründe kullanılan bu program ile çok katlı betonarme yapıların statik ve deprem analizlerini öğrenebilirsiniz. İnşaat mühendisi, teknikeri veya öğrencisiyseniz Sta4CAD Kursu eğitimlerinden yararlanmanız önerilir. 

Türkiye’de ve dünyada inşaat sektöründe, deprem ve rüzgar analizi veya betonarme yapıların statik durumlarını analizi için kullanılan bir yazılım programı olan Sta4CAD eğitim kurslarına katılarak uzmanlaşabilirsiniz. Deprem yönetmeliğine hakim olmak istiyorsanız veya yapıların statik analizini yapmak istiyorsanız Sta4CAD Kursu eğitimlerine katılabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. İnşaat sektöründe çalışan veya çalışmayı hedefleyen kişilerin bu yazılım programını öğrenmeleri önerilmektedir.
 

Paylaş

Sta4CAD yazılım programı genel olarak inşaat sektöründe deprem ve rüzgar analizlerinin yapılabilmesi veya yapıların statik analizlerini yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Bu sebeple inşaat sektöründe çalışan herkesin bu eğitim kurslarından yararlanması önerilir. Sta4CAD Kursu eğitimleri, başlangıç seviyesinden başlayarak uzmanlık seviyesine kadar devam etmektedir. Eğitimler genel olarak 2 ay sürmektedir. 2 ay boyunca hafta içi veya hafta sonu 2 saatlik derslerle eğitim alınmaktadır. 

Sta4CAD kursu eğitimlerine katılan ve tamamlayan herkese sertifikada verilmektedir. Kurs eğitimleri, başlangıç seviyesinden başladığı için kursa başlamadan önce herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bu sebeple inşaat mühendisi öğrencileri de Sta4CAD Kursu eğitimlerine katılabilir ve bu konuda uzmanlaşabilir.
 

İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan Sta4CAD yazılım programı genel olarak deprem ve rüzgar analizlerinin yanı sıra yapıların statik durumları hakkında bilgi sahibi olabilmek için de kullanılır. Betonarme yapılar hakkında bilgi sahibi olabilmek için oldukça önemli olan bu yazılım programının eğitim içerikleri de farklılık göstermektedir. Birçok farklı eğitim içeriğiyle birlikte Sta4CAD yazılım programını profesyonel bir şekilde öğreneceksiniz. Sta4Cad Kursu eğitim içerikleri şu şekildedir: 

  • YAPI GENEL BİLGİLERİ
  • VERİ GİRİŞİ VE ÇİZİM OPSİYONLARI
  • ANALİZ KONTROLLERİ
  • 3D MODEL KURULUMU
  • ANALİZ OPSİYONLARI
  • DİZAYN SEÇENEKLERİ VE PROJE ÇIKTILARI

Yukarıda yer alan eğitim içeriklerinin yanı sıra kurs eğitimi boyunca birbirinden farklı konularda eğitimler verilmeye devam edilecektir. Farklı eğitim içerikleriyle birlikte Sta4CAD yazılım programını profesyonel bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Sta4CAD yazılım programı inşaat sektöründe kullanılan en önemli programlardan bir tanesidir. Bu sebeple inşaat sektöründe çalışan, inşaat mühendisi öğrencisi veya teknikerlerinin Sta4CAD Kursu eğitimlerini almaları önerilir. İnşaat sektöründe kendisini geliştirmek isteyen herkes Sta4CAD Kursu eğitimlerini alabilir. 
İnşaat sektöründe kariyer hedefleyen, iş arayışı içerisinde olan veya kendisini geliştirmek isteyen kişilerin Sta4CAD eğitimlerini alması önerilir. Eğitimler başlangıç seviyesinde başladığı için herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç yoktur. Bu sebeple Sta4CAD Kursu eğitimlerini yazılım programını kullanmayı bilmeyen kişiler de kurs eğitimlerinden yararlanabilir. 
 

Betonarme yapıların statik analizlerini veya deprem ve rüzgar analizlerini yapabilmek için inşaat sektöründe Sta4CAD yazılım programı kullanılmaktadır. İnşaat sektöründe çalışan veya çalışmayı hedefleyen kişilerin, betonarme yapıların statik analizlerini veya deprem ve rüzgar analizlerini profesyonel bir şekilde yapabilmesi için Sta4CAD Kursu eğitimlerinden yararlanması önerilir. Bu sebeple Sta4CAD eğitimlerini alması oldukça önemlidir. 

Deprem ve rüzgar analizlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi veya betonarme yapıların statik analizlerinin yapılabilmesi için Sta4CAD yazılım programının kullanılması önerilir. Sta4CAD yazılım programını kullanabilmek ve uzmanlaşabilmek için kurs eğitimlerinden faydalanmanız gerekir. Bu sebeple inşaat sektöründe çalışan herkesin veya çalışmayı planlayan herkesin Sta4CAD Kursu eğitimlerine katılması oldukça önemlidir. 

Teknik Çizim Eğitimleri

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?